Išgyvenimo stovykla „Mustangas“

Išgyvenimo stovykla „Mustangas“ – tai nuotykis, kurį įveikus, liks prisiminimas visam gyvenimui. Po šios sotvyklos jaunuoliai sugrįš ne tik kupini emocijų ir gerų prisiminimų, bet ir sutvirtėję fiziškai ir morališkai.
Stovyklos metu mes praktikuosime ir treniruosimės kovos meną – Muaythai, keliausime į žygius miške, per pelkes ir laukus. Gamtos pažinimas – vandens filtravimas, ugnies įkūrimas, orientavimasis miške. Taip pat Praktikuosime šratasvaidį (airsoftą). Šaudimai į taikinius, taktinės pratybos, užduočių vykdymas.

Stovyklos vėliava – tai visa stovyklos esmė. Jos prarasti – nevalia, todėl organizuosime vėliavos gynybą ir apsaugą visą laiką!!!
Palapinės, miegmaišis, laužas, tikri išbandymai ir draugas, kuris visada šalia. Tai toks nuotykis, kurio reikia jaunuoliams!!!

 • Kur?

  Paraiščių kaimas. Trakų rajonas
 • Kada?

  Stovykla vyks dvejomis pamainomis. Rugpjūčio 10-16 dienomis ir Rugpjūčio 17-23 dienomis
 • Ką turėti su savimi?

  Medicininę pažymą, leidžiančią dalyvauti stovykloje, palapinę, miegmaišį, keletą komplektų rūbų (pageidautina, žalios, tamsia žalios, rudos spalvos ar kamufliažinius), Lietaus rūbus (lietpaltį, guminius batus), žibintuvėlį, priemones nuo uodų ir erkių, Bokso pirštines.
 • Kas gali dalyvauti?

  Stovykloje gali dalyvauti jaunuoliai/ės nuo 13 iki 18 metų.
 • Kaina?

  Stovyklos kaina yra 180 eur. Registracijos metu mokamas 40€ avansas, likusi dalis (140€) mokama atvykus į stovyklą.
Mūsų stovykla bus įkurta netoli sodybos „Bona Natura“ kurioje stovyklautojai gaus šilto maisto tris kart per dieną, šiltą duša už nuopelnus 😊 ir pirtį (kurią taip pat reiks užsitarnauti 😊) Taip pat stadione žaisime futbolą.
X